• (095) 061-52-84
  • (098) 669-39-77
  • Україна, Рівненська обл., м. Дубно, вул. Замкова, 51
  • Мова сайту:
  • UK
  • RU

Дитячий трикотажний одяг від Dubnotrico

До дитячого одягу завжди дуже високі вимоги. Дитячий одяг має бути безпечним, не викликати алергії та подразнення шкіри, добре пратись і разом з тим виглядати естетично та привабливо. Наша компанія має багаторічний досвід у виготовленні практичного, зручного та оригінального трикотажного одягу для дітей різного віку.

В нашому каталозі ви знайдете вироби з ниток прибалтійських виробників: кофтинки, кардігани, гольфи, рейтузи, жилетки та костюми. Технологи та дизайнери Dubnotrico постійно слідкують за попитом покупців, що дозволяє з успіхом задовольнити будь-які запроси на дитячий в’язаний одяг. Усі трикотажні вироби представлені в різноманітних кольорах. Крім того, ми пропонуємо покупцям унікальну можливість замовити одяг в кольорах, які вони оберуть самі з нашого асортименту ниток.

На сайті ви зможете знайти дитячі кофтинки та кофтинки з застібкою «блискавка» від 26 до 48 розміру для хлопчиків та дівчаток. Для більшості виробів використовується принт у поперечну смужку з 2-3 відтінків ниток. Для маленьких модниць ми пропонуємо гарні тепленькі та зручні кардигани з капюшоном та пояском. Дівчата в такому кардигані почувають себе затишно та комфортно, він чудово пасує до брюк або спідниці. Кольори кардиганів: поперечна смужка із кольорів, які гармонійно поєднуються між собою, розміри від 28 до 40.

У холодні зимові дні дуже доречними будуть тепленькі гольфи, які зв’язані в’язкою «резинка». В такому одязі малюк буде почуватися зручно та легко. Гольфи «резинка» в нашому каталозі однотонні або із тоненькою смужкою по горловині, розміри від 26 до 38.

Доповнити та утеплити шкільну форму в осінні та зимові дні допоможуть жилетки, які виробляє наше підприємство. Вони зв’язані в класичному стилі, однотонні, розміри від 26 до 40. Для самих маленьких Dubnotrico виробляє дитячі трикотажні костюми. Для них використовуються яскраві привабливі кольори ниток. Комплекти складаються з кофтинки рейтуз та оригінальної шапочки. Наші покупці мають можливість замовити окремо кофту або рейтузи від 26 до 48 розміру.

Дитячий трикотажний одяг від Dubnotrico купляти легко та вигідно. Ми пропонуємо суттєві знижки на покупку виробів більше, ніж 5 штук. Ви просто обираєте в каталозі модель, яка вам подобається, натискаєте кнопку «купити», та ми зв’яжемося з вами для оформлення замовлення.