• (095) 061-52-84
  • (098) 669-39-77
  • Україна, Рівненська обл., м. Дубно, вул. Замкова, 51
  • Мова сайту:
  • UK
  • RU

Зимова мода та трикотаж

В зимові холоди досить зрозуміле прагнення до теплих затишних речей. Почуття комфорту в зимовий та осінній час допоможе створити трикотажний одяг, який поєднує в собі зручність та елегантність.

Зимова мода на трикотажні вироби існує постійно, вона видозмінюється та доповнюється новими ідеями та фасонами. В зимовий час модельєри пропонують трикотажні вироби з полотна різної товщини. Трикотаж щільноі в’язки допоможе створити затишні светри, кофти, туніки, які знаходяться в тренді в цьому сезоні. Для ошатних трикотажних речей більше підійде легка ажурна в’язка, яка зробить одяг невагомим та прозорим. Із тонкого полотна в’яжуть сукні, костюми, туніки, кофтинки.

Стилісти пропонують в цьому сезоні модницям досить відкриті в’язані сукні і туніки з V-образним вирізом і чітко визначеною талією. Залишаються актуальними м’які в’язані шарфи та хустки, які доповнюють образ та створюють комфорт. Силуети в’язаних виробів відрізняються різноманітністю, прихильниці комфортних широких светрів можуть вибрати для себе простору модну річ, яка можна вдало комплектувати з брюками або спідницею.

Зима – це час стриманих кольорів та відтінків, доповнених яскравими фарбами. Природні теплі кольори підсилюють відчуття тепла і комфорту, тому для зимового одягу краще обирати нитки пісочного, молочного або сірого графітного відтінків. Трикотажні вироби вдало доповнять життєрадісні яскраві вкраплення помаранчевого, насиченого вишневого або бузкового кольорів. Кольорові добавки можна використовувати у вигляді смужок або яскравих плям.

Стилі в’язання теж досить різноманітні. Цілком прийнятна як рівна в’язка, так і ажурна. Для деяких виробів використовується дуже крупна в’язка з рельєфними візерунками, переплетінням джгутів і стрічок. Рельєфні візерунки в’яжуться з товстих ниток, від того здаються ще більш крупними та об’ємними.

Трикотажні вироби цієї зими не відрізняються великою кількістю оздоблювальних деталей, девіз сезону – стриманість та лаконічність. Але любительки креативу завжди зможуть додати до свого образу сучасних аксесуарів та біжутеріі. Вироби з трикотажу допоможуть пережити зимові холоди та прикрасять образ новими ідеями та відтінками. Зимовий трикотажний одяг – це мода на красивий затишок!